ЕСД Фабриц

 • ТЦ Анти-статиц Воркквеар тканина

  ТЦ Анти-статиц Воркквеар тканина

  Производ тканина за радну одећу
  Веаве Кепер / обичан
  Спецификација 100% полиестер ТЦ 80/20 ТЦ65/35 100% памук
  Технике Вовен
  Финисхинг Завршна обрада отпорна на скупљање
  Употреба Радна одећа, одећа, кућни текстил
  Боја Захтев корисника
  Шаблон Плаин диед
  Ширина 57/58″
  Густина 16*12
  Тежина 270 гсм
  одлика Отпоран на пламен/водоотпоран/антистатик/отпоран на скупљање
 • Антистатичка тканина/ЕСД тканина/антистатична полиестерска тканина

  Антистатичка тканина/ЕСД тканина/антистатична полиестерска тканина

  Основни подаци Назив производа: Антистатичка тканина Тип 75Д*75Д или 100Д*100Д Решетка/трака Материјал: 5мм 99% полиестерско влакно+1% проводно влакно 1/2 Твил Боја Бела, плава, жута, зелена, розе, сива Површинска отпорност 10 е6-10е9 Тежина: 110-115г Дебљина 0,13+/-1мм Ширина 1,5м Примена Фабрика лекова, Фабрика хране, Фабрика електронике, Чиста соба 2.Слика 3.Карактеристике: 1)Анти-статички отпоран на прашину 2)Л удобно 3) Отпорност на стерилизацију на високој температури ...